בחירת ריפודית למיטה

ריפודית למיטה

היא שכבת מגן נוספת על המזרן, באותן מידות כמובן, ומטרתה היא הגנה על המזרן מחדירת זיעה לכלוך כתמים וגורמים מזיקים נוספים. הריפודית נמתחת מעל למזרן באמצעות רצועות הידוק בפינותיה אשר נמתחות בארבע פינות המזרן כלפי חלקו התחתון. ריפודית תורמת לחוווית השינה הנעימה שלנו כאשר היא שומרת על המזרן מבלאי מאפשרת שינה נעימה ורגועה ומונעת סיוטי לילה. הצורך העיקרי בריפודית נוצר מאחר שלא ניתן כמובן לכבס את המזרן במכונה ולכן חשוב לנגן עליו מלכלוך ושחיקה למען הארכת חייו שמירה על איכותו ועל איכות השינה שלנו. את הריפודית ניתן כמובן לכבס מדי פעם במכונה לאחר שספגה את הזיעה והלכלוך. במיטת תינוק/ כסא בטיחות יש חשיבות רבה לריפודית אשר תספוג את הנוזלים.
השיקולים העיקריים בבחירת ריפודית למיטה

בראש ובראשונה חובה עלינו להימנע מטעות מביכה ולבחור ריפודית שמימדיה תואמים את מימדי המזרן שלנו. אם טעינו – לא נוכל להשתמש בריפודית ונצטרך לחזור לחנות ולבחור ריפודית מתאימה. לפני שאנו בוחרים ריפודית יש לברר מאיזה חומרים היא מורכבת. ריפודית איכותית עשויה מכותנה, שהיא בד נושם ואיכותי אשר סופגת בקלות את הזיעה והלחות, לעתים עשויה השכבה העליונה מתערובת של כותנה ופוליאסטר. עלינו לדעת עוד כי מילוי הולופייבר מעיד על חומר שמסייע בשמירה על תחושה רכה ונעימה של המזרן וכן מסייע בשמירה על חום הגוף בקיץ ובחורף.

מהי ריפודית עם שעוונית

שעוונית מוכרת בעיקר מתחום ההסעדה שכן היא משמשת כמפת שולחן אבל כאשר אנו מדברים על ריפודית עם שעוונית הכוונה היא לריפודית אשר בתחתיתה שעוונית כלומר מעין מפה או שכבה נוספת אשר מטרתה היא לחסום את הנוזלים ולהגן על המזרן. שעוונית חושבה במיוחד במיטות תינוק וכסאו בטיחות אבל היא תורמת לאיכות השינה גם למיטות בוגרים בכך שהיא מגנה עליהן מנוזלים שמקורם בזיעה או מנוזלים שמקורם בתקלה כלשהי כמו חדירת מי גשם לחדר, דליפת מים מהתקרה או משקה שנשפך על המיטה בטעות.

אנו ממליצים על מצעים רומנטקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר מומלץ טיסה לאילת 

חלקי חילוף לרכב איציק הללה