כנריות לחתונה – לאירועים מיוחדים

כנריות לחתונה – לאירוע מושלם

 

בכל תכנון של חתונה חשוב לשים דגש על הצד המוסיקלי. אירוע כזה מוביל למפגשים חברתיים בין האורחים וכולל גם ריקודים ואת שלב הארוחה. לכן חשוב לבחור הרכב מוסיקלי שיכול ללוות את כל מהלך האירוע. בשנים האחרונות יש יותר יותר בעלי שמחה אשר מזינים כנריות לחתונה. כנריות מסוגלות להפיק צלילים רומנטיים עבור הזוג המאושר וכן מוסיקת ריקודים ומסקת אווירה לפי התאמה שנקבעה מראש. חשוב שהכנריות תהיינה מיומנות ובעלות ניסיון והמלצות מתאימות. אחד היתרונות הבולטים שלהן הוא ביכולת להתקרב לבעלי השמחה כשהכינורות בידיהן ולהקדיש לו שיר. כנריות רבות יודעות לשלב במופע כוריאוגרפיה ייחודית. הן דינמיות ואינן זקוקות למיקרופון.

כנריות לחתונה - לאירוע מושלם

כנריות לחתונה – לאירוע מושלם

בחירת הסגנונות המתאימים

מטרת הזמנת הכנריות, לבד או כחלק מהרכב, היא לתרום לאווירה ולהנעים את הזמן של בעלי השמחה והאורחים. לכ חשוב לקבוע הכל מראש ולהימנע מאי נעימות וחוסר הסכמה. לאחר שבחרנו את הכנריות לחתונה נדרוש מהן קלטות עם ביצועים לשירים ויצירות שונות ונחליט האם ההיצע שלהן מתאים לביקוש שלנו. אחרי צפייה בכמה קלטות של הופעות נוכל לקבל החלטה סופית גם בהתחשב בתעריף אותו גובות הכנריות. חשוב לקבוע איתן פגישה מקדימה כדי לעשות תיאום ציפיות ולקבל פרטים על הלו”ז שלהן ביום האירוע, כדי למנוע אי הבנה ומפח נפש לשני הצדדים.

שילובים עם מוסיקאים נוספים

את הכנריות ניתן להזמין להופיע בחתונה שלכם גם בשילוב עם מוסיקאים נוספים או אפילו עם די.ג’יי. כנריות יכולות להיות חלק מהרכב שכולל גל סקסופון ותופים או להוסיף את המימד שלהן למוסיקת הריקודים שמנגן הדי.ג’יי. לשם כך יש להפגיש מראש בין השותפים המוסיקליים ולראות אם יש ביניהם כימיה כדי שהשילוב ביניהם יפיק את התוצאות האופטימליות. מומלץ לבקש הקלטות וסרטונים שמעידים על יכולת לעבוד יחד. אם אתם מעוניינים לשלב בין מוסיקה קלאסית ומודרנית, כדאי לחלק את העבודה בין הכנריות לשאר המוסיקאים ולהחליט מראש מהן היצירות שינוגנו ובאיזה סדר, כדי להתאים בין סוג המוסיקה לחלקי החתונה השונים, החל מקבלת הפנים ועד לריקודים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר מומלץ טיסה לאילת 

חלקי חילוף לרכב איציק הללה